5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
הכלבתול של אלונה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
ברוכים הבאים לכלבתול של אלונה!

שלום רב ונעים מאוד,

שמי אלונה, והתחלתי את דרכי כספרית כלבים בלוס אנג'לס שבארה"ב עוד בהיותי בת 21. במסגרת הטיול שאחרי הצבא, הגעתי לארה"ב והחלטתי להישאר ולנסות את מזלי בעיר ההזדמנויות הבלתי נגמרות. המזל אכן האיר לי פנים, וגיליתי מקצוע שהתאהבתי בו בכל לבי. דרך העיסוק בספרות, אני מממשת את אהבתי לבעלי חיים בכלל, ולכלבים ולחתולים בפרט. כמו כן, כך אני מצליחה להביא לידי ביטוי את הצד האומנותי שבי, דרך עיצוב תספורות מיוחדות עבור הכלבים והחתולים.

את מקצוע הספרות רכשתי באקדמיה American Grooming Academy, ולאחר שסיימתי את לימודיי החלטתי לאמץ את המקצוע המופלא הזה לחיי. כשיצאתי לשוק העבודה, המזל שוב היה לצדי, והתחנה הראשונה שלי הייתה בחברה בשם Canine a Caravan, אשר סיפקה שירותי תספורת ועיצוב שיער לכלבים בכל אזור הוליווד ובוורלי הילס. שם התמקצעתי ולמדתי לבצע תספורות ברמת גימור גבוהה. צ'ופר מיוחד בתפקיד הזה היה לספר כלבים של אנשים מפורסמים בבתיהם.

לאחר ארבע שנים נפלאות, שבהן עבדתי בעיצוב השיער והתמחיתי בתספורות גזע, החלטתי לחזור לארץ ולעסוק במקצוע הספרות בישראל. בשנת 1992 פתחתי בשכונת צהלה את מספרת כלבתול, שמאז הפכה לשם דבר.

במסגרת אהבתי הגדולה לעיסוקי, אני דואגת לצאת להשתלמויות באירופה או בארה"ב פעם בשנה לפחות. המטרה שלי היא להיות מעודכנת בכל החידושים האחרונים בתחום עיצוב השיער לכלבים.

בין שאר עיסוקיי, אני גם מכשירה ספרים חדשים, אשר מעוניינים ללמוד את המקצוע ולעסוק בו.

 
הנכם מוזמנים ליהנות משירותיי המקצועיים בכל מועד שנוח לכם. לתיאום תור חייגו אליי: 072-3255102.